26 | 09 | 2021

Тканина фільтрувальна

ТОВ "Техно-Рос" є партнером компанії Andrew Webron Limited (Англія) в Україні і пропонує Вашій увазі поставки фільтрувальної тканини , наша фільтрувальна тканина по праву вважається  однією з кращих!

Створена в 1894 році, Andrew Webron є одним з провідних виробників фільтрувальних матеріалів і технічного текстилю в світі, які поставляє практично в будь-яку виробничу галузь.

Асортимент виробленої продукції входять: тканина фільтрувальна будь-яких розмірів, полотна з волокон поліефіру, і форм поліакрилонітрилу, мета-араміду (склад -100% волокна Nomex), поліаміду  та інші фільтрувальні матеріали, полотна з просоченнями і покриттями, різні ущільнювачі.

Andrew Webron Limited також володіє обширним лабораторним комплексом, який дозволяє розробляти нові продукти, досліджувати і покращувати справжні фільтрувальні матеріали. Всі вироблені фільтрувальні матеріали перевіряються в лабораторії машиною для тестування (VDI testing mashine), яка тестує кожну ефективність фільтрації полотен (рівень викидів, забивання тканини та ін), а також може імітувати роботу в фільтрі - тому наша тканина фільтрувальна і стала однією з найкращих .


Центр промислової компетенції

Зараз на сайті

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі