06 | 07 | 2022

Електроінсталяційне обладнанняКаталог виробів серії Unica
Міжнародна компанія "Шнейдер Електрик", провідний світовий виробник електротехнічного обладнання, пропонує на українському ринку нову гаму продукції - серію електроінсталяційного обладнання Unica.

Каталог  

Для дизайнерів


 
Sedna

Ми з радістю пропонуємо Вам альтернативу традиційним білим вимикачами та розеток. Завдяки своєму сучасному дизайну та елегантній колірній гамі, серія електроустановочних виробів Sedna стає тим засобом прориву вперед, ке ви шукаєте. Поєднуючи в собі зручність і простоту управління світленням і опаленням, пристрої серії Sedna забезпечують також і щось більше. Розширені функції цих пристроїв можуть облегчити життя для Вас та
ваших клієнтів.

 Каталог 

Anya
Вироби від компанії «Шнейдер Електрик» (Франція)- розширений асортимент електроінсталяційних виробів для ринку житлового будівництва серії Anya. Розетки та вимикачі цієї серії мають переваги успішної гами: надійність, сучасний дизайн, відповідність міжнародним та українським стандартам і доступність за ціною.

Каталог
Презентація 


Cedar Plus
Всі вироби зроблено з поліаміду, який робить продукцію серії Cedar Plus найбільш стійкою до впливу зовнішнього середовища та ультрафіолету.

  Брошура   
 

Вироби серії Merten

Повна пропозицію на будь-який смак привертає широкою гамою колірних рішень, а також багатофункціональність кнопочних вимикачів.

Каталог
Презентація

  
  

Телефонуйте   нам:

(050) 317-40-20 

 

 Напишіть нам:

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Центр промислової компетенції

Зараз на сайті

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі