26 | 09 | 2021

Флюїдні котли

 

Багатофункціональні котли (1-30 МВт) з технологією  флюїдного спалювання

Інжинірингова компанія ТОВ "Техно-Рос",  спільно з компанією «ILD Sz » Чехія, пропонує Вам поставки котельних установок, теплоцентралей і невеликих електростанцій під ключ, тобто комплексну технологію з поставкою нових, багатофункціональних котлів продуктивністю 1-30 МВт з технологією флюїдного спалювання (технології циркулюючого киплячого шару).
Успіх нашої компанії складається з надання надійних, екологічних і ефективних рішень, що задовільнять будь-які запити клієнтів, і використання передових технологій перетворення економічних видів твердого палива в пару і електроенергію.

Переваги пропонованого устаткування:

Можливість використання різних видів палива

  • Установки з флюїдною технологією спалювання здатні спалювати практично всі види палива - включаючи відходи, зазвичай які підлягають похованню. Вони підтримують найнижчий рівень викидів у навколишнє середовище і забезпечують високу надійність і ефективність обладнання.
  • Наш досвід використання різних видів палива унікальний, ми вміємо проектувати установки, що працюють на паливі найнижчої якості (вугілля, лігніт, біомаса й інше альтернативне паливо).
  • Можливість спалювання різних видів палива особливо важлива для промислових підприємств, де велике значення має використання відходів виробництва. Гнучкість по паливу - це ключовий фактор ефективного використання різних відходів, якість і кількість яких варіюється протягом дня.

Оптимізація для використання палива з відходів

Наша технологія успішно зарекомендувала себе при використанні різних промислових відходів. Технологія ефективної переробки та утилізації відходів, що полягає у видаленні вторинної сировини і інертних матеріалів, є основою для отримання палива з відходів (біомаси), яке можна ефективно і безпечно спалювати для одержання електроенергії, пари або тепла.
Паливо з біомаси включає в себе натуральна сировина та відходи промислових та інших технологій:
• Відходи лісогосподарських підприємств:
- Деревні відходи
- Відходи лісозаготівлі
- Кора
• Відходи деревообробки:
- Обрізки
- Тирса
- Деревний лом
• Відходи целюлозно-паперового виробництва
• Швидкозростаючі енергетичні культури
• Сільськогосподарські відходи
• Промислові відходи та паливо, що отримується з міського сміття.
Наші котельні установки з технологією флюїдного спалювання надають своїм власникам можливість вибору постачальників палива з різних галузей промисловості, що підвищує надійність поставок палива і одночасно гарантує вигоду від закупівлі палива за нижчими цінами і використання кон'юнктури ринку.

Охорона навколишнього середовища

Єдина технологія, яка дозволяє при спалюванні вугілля знижувати вміст сірки в продуктах згорання безпосередньо в процесі спалювання, немає необхідності споруджувати інше дуже дороге обладнання очищення від сірки. За зовнішнім виглядом, а також, судячи з димової трубі, неможливо визначити, чи йде мова про котельні, що працює на вугіллі, або котельні, що працює на природному газі - труба не димить, не видно ніяких продуктів згоряння, тільки іноді пар, подібно як у газових котлів.Флюїдні котли відповідають всім лімітам допустимих викидів, зазначених в екологічних стандартах ЄС.

Висока надійність

Промисловим підприємствам особливо важлива експлуатаційна готовність устаткування - день у день, протягом усього року.Наші котельні установки зарекомендували себе як виключно надійне обладнання.
Проста, але сучасна конструкція котельних агрегатів з флюїдною технологією спалювання сприяє досягненню високої експлуатаційної готовності обладнання, в тому числі пропрацювавши кілька років, що підтверджується багаторічним досвідом експлуатації.
Наші відділення сервісу надають замовникам планово-попереджувальний контроль стану обладнання, кваліфіковане технічне обслуговування та швидкий ремонт, з року в рік забезпечуючи максимальну надійність устаткування.

Більш детальна інформація

Центр промислової компетенції

Зараз на сайті

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі